PARTI KERAMIK, 6 delar, bla. Uppsala-Ekeby, Arabia, Rörstrand, 1900-tal.

38575. PARTI KERAMIK, 6 delar, bla. Uppsala-Ekeby, Arabia, Rörstrand, 1900-tal.

Bestående av: 3 skålar, burk med lock, skylt, bordslampa, lampans totala höjd 58 cm.

Slitage, lampskärm saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, lampskärm saknas.

Antal besök: 721