KNAPPDRAGSPEL, "Baby", Skandia, 1940/50-tal.

385710. KNAPPDRAGSPEL, "Baby", Skandia, 1940/50-tal.

Knappdragspel med väska (ej tillhörande)
Längd ihopfälld 29, höjd 39 cm.

Ej fullständigt genomgången, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 088