PÄLS, Sagamink.

PÄLS, Sagamink.
385641. PÄLS, Sagamink.

Svart minkpäls. Rygglängd 130, axelbredd 50 cm.

Bruksslitage. mindre skador på innerfoder.

Gör en kostnadsfri värdering!
385641. PÄLS, Sagamink.

Antal besök: 1 219