RING, 23k guld med solitär diamant enligt gravyr 0,24ct, stämplad EWF, Stockholm, omkring sekelskiftet 1900.

385599. RING, 23k guld med solitär diamant enligt gravyr 0,24ct, stämplad EWF, Stockholm, omkring sekelskiftet 1900.

Storlek ca 19.
Vikt 7,9 gram.

Slitage, gravyr på insida.

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek ca 19.
Vikt 7,9 gram.

Slitage, gravyr på insida.

Antal besök: 1 123