UPPSTOPPADE FÅGLAR, 3 st, 1960/70-tal.

385597. UPPSTOPPADE FÅGLAR, 3 st, 1960/70-tal.

Sidensvans, hane, februari 1976.
Stenskvätta, hona, augusti 1967, konservator O Müller, Karlskrona.
Större strandpipare, hane, april 1967, konservator O Müller, Karlskrona.
Monterade på trägren resp träsocklar.

Ålders- bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ålders- bruksslitage.

Antal besök: 1 407