VINYLSKIVOR, mestadels Pop, Rock och Country, 1900-talets andra hälft.

385515. VINYLSKIVOR, mestadels Pop, Rock och Country, 1900-talets andra hälft.

Bla. Bob Dylan, Johnny Cash, Animal och Rolling Stones.

Slitage, repor, veck, konvolut med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 846