METALLFÖREMÅL, bland annat England, 1900-tal.

385512. METALLFÖREMÅL, bland annat England, 1900-tal.

Nysilver, coaster, tekanna, sockerskål, bestick, bricka.
Lampetter, ett par, mässing.

Bruksslitage. Tekanna med inskription under.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lampetter, ett par, mässing.

Antal besök: 636