Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
ARTHUR NILSSON. Stilleben, olja på pannå, signerad.
385432. ARTHUR NILSSON. Stilleben, olja på pannå, signerad.
46x55 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
46x55 cm.
Garpenhus Auktioner
2 475