Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
JOHAN BÖRÉN. Gatuhus, olja på pannå, signerad J Börén.
385430. JOHAN BÖRÉN. Gatuhus, olja på pannå, signerad J Börén.
36x44 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
36x44 cm.
Garpenhus Auktioner
1 267