SALONGSMÖBEL, Oscariansk stil, 1800-talets senare del.

385408. SALONGSMÖBEL, Oscariansk stil, 1800-talets senare del.

Soffa längd ca 161, bredd ca 80, höjd 112 cm
4 stolar höjd 97
Bord längd 128, bredd 79, höjd 70 cm.

Bruksslitage, lådorna på bordet lagade, ett dekorelement lagat på soffan.

Gör en kostnadsfri värdering!

4 stolar höjd 97

Antal besök: 1 046