ÅKE WICKSTRÖM. "Frans o Ida". Olja på duk, signerad.

385349. ÅKE WICKSTRÖM. "Frans o Ida". Olja på duk, signerad.

44,5 x 54 cm.

Åke Wickström (1927–2019)

Gör en kostnadsfri värdering!

44,5 x 54 cm.

Åke Wickström (1927–2019)

Antal besök: 1 617