MATSALSGRUPP, 6 delar, barockstil, 1900-tal.

38529. MATSALSGRUPP, 6 delar, barockstil, 1900-tal.

Blåmålat.
Skänk, längd 141, bredd 49, höjd 127 cm
Bord med två iläggsskivor, Total längd 197, bredd 89, höjd 75.
4 stolar.

Slitage, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Blåmålat.
4 stolar.

Slitage, färgbortfall.

Antal besök: 1 200