EVALD BJÖRNBERG. "Förbjuden frukt", olja på pannå, sign o dat -31.

385280. EVALD BJÖRNBERG. "Förbjuden frukt", olja på pannå, sign o dat -31.

Porträtt. 57x46.

Krackeleringar.

Evald Björnberg (1895–1971)

Gör en kostnadsfri värdering!

Porträtt. 57x46.

Krackeleringar.

Evald Björnberg (1895–1971)

Antal besök: 1 701