BYRÅ, 1900-tal.

BYRÅ, 1900-tal.
385250. BYRÅ, 1900-tal.

Längd 38 bredd 31 höjd ca 73 cm.

Slitage, stötmärken, fanerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!
385250. BYRÅ, 1900-tal.

Antal besök: 689