VÄGGPENDYL, förgylld, samt LAMPETTER, ett par, 1900-talets mitt.

385243. VÄGGPENDYL, förgylld, samt LAMPETTER, ett par, 1900-talets mitt.

Pendyl höjd 66 cm, bredd 40 cm.
Lampetter höjd 34 cm.

Obetydligt slitage, klippt sladd på lampetter, urverk ej genomgånget.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lampetter höjd 34 cm.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 756