SNICKARBÄNK, Stockamöllan, trä, 1900-tal.

385240. SNICKARBÄNK, Stockamöllan, trä, 1900-tal.

Längd 158 cm, bredd ca 70 cm.

Slitage och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 158 cm, bredd ca 70 cm.

Slitage och märken.

Antal besök: 3 978