Olja på duk, Daterad 1800-tal, osignerad, yngre Inramning, verso etikett Antoni Biörn från Köpenhamn mått ca 41,5 x 46,5 cm Ram, målning 29 x 34 cm. Målningen var i 2014 i en nordtysk auktionshuset Johan Laurentz Jensen (1800-1856, Danmark) tillskrivs.
Mycket gott skick, ram stötte något.