BESTICKSDELAR, 20 delar, silver, Rosenholm, GAB, 1900-tal.

385193. BESTICKSDELAR, 20 delar, silver, Rosenholm, GAB, 1900-tal.

Bestående av: 6 bordsgafflar, 6 matknivar, 5 matskedar, kaffesked, smörkniv, smörknivställ, längd ca 6,5 - 19 cm, total vikt ca 895 g.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 900