VÄGGUR, nyrenässans.

VÄGGUR, nyrenässans.
38519. VÄGGUR, nyrenässans.

Längd 46 cm, bredd 19 cm, höjd 115 cm.

Bruksslitage. Skador.

Gör en kostnadsfri värdering!
38519. VÄGGUR, nyrenässans.

Bruksslitage. Skador.

Antal besök: 1 259