MODELLBILAR cirka 15 stycken DINKY, CORGI, LESNEY och SPOT-ON. Delvis i originalkartonger. TRIANG båtar.

38517. MODELLBILAR cirka 15 stycken DINKY, CORGI, LESNEY och SPOT-ON. Delvis i originalkartonger. TRIANG båtar.

Mest skala 1:43.

Skador och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mest skala 1:43.

Skador och slitage.

Antal besök: 1 067