GOLVLAMPA, teak, 1960-tal.

GOLVLAMPA, teak, 1960-tal.
385153. GOLVLAMPA, teak, 1960-tal.

Tre nedåt avsmalnande ben. Beige tygskärm.
Total höjd ca, 114 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total höjd ca, 114 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 869