BORD MED LÅDA, 1700-tal.

BORD MED LÅDA, 1700-tal.
385132. BORD MED LÅDA, 1700-tal.

Massivt ädelträ, portugisiskt kolonial.
Längd 60 bredd 42 höjd 48 cm.

Proveniens: Portugisisk diplomatfamilj.

Slitage, lagningar, maskstungen lådbotten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 60 bredd 42 höjd 48 cm.

Antal besök: 927