BERTIL ALMLÖF. Litografi, signerad, numrerad 278/350 och daterad -91.

385106. BERTIL ALMLÖF. Litografi, signerad, numrerad 278/350 och daterad -91.

Landskap. Ca. 28x40 cm.

Ej examinerad ur ram.

Bertil Almlöf (Född 1930)

Gör en kostnadsfri värdering!

Landskap. Ca. 28x40 cm.

Ej examinerad ur ram.

Bertil Almlöf (Född 1930)

Antal besök: 1 238