MODELLBILAR 20 stycken LESNEY MATCHBOX och två FLYGPLAN Schuco Piccolo. Delvis i originalkartonger.

38509. MODELLBILAR 20 stycken LESNEY MATCHBOX och två FLYGPLAN Schuco Piccolo. Delvis i originalkartonger.

Längd 4 - 15 cm.

En del med skador, slitage, någon del kan saknas. En del kartonger med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 4 - 15 cm.

Antal besök: 1 158