NILS-ERIK JOHANSSON. "Belvederen, Trädgårdsföreningen, Linköping". Färglitografi. Signerad och numrerad 90/420.

385097. NILS-ERIK JOHANSSON. "Belvederen, Trädgårdsföreningen, Linköping". Färglitografi. Signerad och numrerad 90/420.

Bildyta 30 x 21 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 30 x 21 cm.

Antal besök: 1 397