FIGURIN, stengods, "Emma", ur serien ABC-Flickor, Lisa Larson för Gustavsberg.

385091. FIGURIN, stengods, "Emma", ur serien ABC-Flickor, Lisa Larson för Gustavsberg.

Figurin i stengodslera, målad och delvis glaserad dekor.
Höjd 16 cm.
Signerad Emma L.L. Sweden.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 16 cm.
Signerad Emma L.L. Sweden.

Åldersslitage.

Antal besök: 1 524