MATTA, rölakan, "Fåglar", Ingegerd Silow, 84 x 123 cm, signerad.

385080. MATTA, rölakan, "Fåglar", Ingegerd Silow, 84 x 123 cm, signerad.

Matta med motiv av fåglar sittandes i trä, signerad IS.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 2 444