BYRÅ, 2000-tal.

BYRÅ, 2000-tal.
385049. BYRÅ, 2000-tal.

Sex lådor. Längd 90 Bredd 44 Höjd 108 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
385049. BYRÅ, 2000-tal.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 1 197