CAFÉGRUPP, 5 delar, Byarums Bruk, 19/2000-tal.

384874. CAFÉGRUPP, 5 delar, Byarums Bruk, 19/2000-tal.

Bestående av bord samt 4 stolar, bordets diameter 60, höjd 73 cm.

Slitage, repor och märken, stolar saknar fotavslut.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 709