Skål, helkristall, signerad Orrefors i botten samt etikett, höjd 8 cm
Skål, glas, etikettsignerad Orrefors, höjd 10 cm
Skål, glas, taggig kant, osignerad, höjd 12 cm
Ljusstakar, 1 par, glas, osignerade, höjd 5 cm.
Bruksslitage.
Bruksslitage.