384739. THOMAS LENK, Två ark med optisk skiktning.
(Berlin 1933-2014 Schwäbisch Hall) Silkscreen i svart och silver samt i rosa och silver. Signerad för hand och daterad ”71” längst ner till höger, upplaga ”284/500” respektive ”220/250”. ca. 70 x 70 cm (ark).