BAROMETER samt BORDSUR.

BAROMETER samt BORDSUR.
38471. BAROMETER samt BORDSUR.

Barometer 1900/2000-tal tot diameter ca 22 cm.
Bordsur 1800-tal tot höjd ca 29 cm.

Bordsur med slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bordsur med slitage, skador.

Antal besök: 1 179