KARMSTOLAR, ett par, "Torpet" Karin Mobring IKEA, 1960-tal.

384688. KARMSTOLAR, ett par, "Torpet" Karin Mobring IKEA, 1960-tal.

Rygghöjd ca 72 cm.

En av stolarna med slitage, småskador, kraftig repa längs ryggstöd, den andra med ursprungsfärg röd senare bemålad vit och med torrsprickor i färgen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd ca 72 cm.

Antal besök: 5 419