HALLBYRÅ, Arne Vodder, Danmark 1900-talets andra hälft.

384596. HALLBYRÅ, Arne Vodder, Danmark 1900-talets andra hälft.

Hallbyrå, teak.
60 x 30, höjd 51 cm.

Bruksslitage, text i lådan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Hallbyrå, teak.
60 x 30, höjd 51 cm.

Bruksslitage, text i lådan.

Antal besök: 1 298