DIVERSE JULFÖREMÅL, mestadels figuriner, keramik/plast, 1900-tal.

384571. DIVERSE JULFÖREMÅL, mestadels figuriner, keramik/plast, 1900-tal.

Större mängd tomtefiguriner, en julgransfot av plast (Stjärnan Eskilstuna), samt vykort med julmotiv.

Bruksslitage, skador, ej genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 828