Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Möbler
Övrigt
TAMBURMAJOR, AB Ragnvald Torkelson, Skånes Fagerhult, 1900/2000-tal.
384471. TAMBURMAJOR, AB Ragnvald Torkelson, Skånes Fagerhult, 1900/2000-tal.
Höjd ca 181 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca 181 cm.
Bruksslitage.
Auktionshuset Kolonn
1 712