SKRIVBORD, jugend, 1900-talets första hälft.

384463. SKRIVBORD, jugend, 1900-talets första hälft.

Imitationsmålat för att efterlikna faner och läder, längd 112, bredd 56, höjd 75 cm.

Slitage, repor, märken ,färgbortfall.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 1 316