PARTI SAMEHANTVERK, 6 delar, bla. hornarbeten, 1900-tal.

384454. PARTI SAMEHANTVERK, 6 delar, bla. hornarbeten, 1900-tal.

Bestående av: knivställ, kandelaber, kniv, kåsor, höjd/längd ca 15,5 - 28 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 2 052