PÄLS, 2 st, mink och persian, ca storlek 38.

384448. PÄLS, 2 st, mink och persian, ca storlek 38.

Minkpäls med schalkrage, helfodrad med dold knäppning
Rygglängd 101 cm, ärmens insida ca 35 cm
Persianpäls och hatt i persian
Helfodrad med dold knäppning
Rygglängd 106 cm, ärmens insida ca 40 cm
Persianhatt medföljer.

Bruksskick med slitage
Minkpäls med hål under ärmarna och trasig knäppning
Hål i fickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Helfodrad med dold knäppning
Persianhatt medföljer.

Bruksskick med slitage
Hål i fickor.

Antal besök: 1 257