PORSLINSFÖREMÅL, 7 st, 1900-tal.

384446. PORSLINSFÖREMÅL, 7 st, 1900-tal.

Figuriner, miniatyrer koppar samt dosa. Längd 5-13 cm.

Skador samt lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador samt lagningar.

Antal besök: 970