TILLBRINGARE, kristall med skärslipad dekor. 1900-tal.

384442. TILLBRINGARE, kristall med skärslipad dekor. 1900-tal.

Heltäckande dekor av stjärnmönster. Höjd 25 cm

Proveniens Hedbergska samlingen, Bjärsjölagårds slott.

Invändig beläggning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Invändig beläggning.

Antal besök: 1 029