KNUT EKWALL. Olja på duk, signerad.

384433. KNUT EKWALL. Olja på duk, signerad.

Damsällskap runt bord, ca. 29x40,5 cm.

Krackelyr, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Krackelyr, färgbortfall.

Antal besök: 2 110