MÄRKLIN, el-lok, Skala H0.

384302. MÄRKLIN, el-lok, Skala H0.

Längd 17 cm, grönlackerad metall, 1960/70-tal. Märkt i botten med Made in Germany, originalkartong?

Bruksslitage, repor, en stötfångare saknas, ej funktionstestat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 424