SOFFA, blå alcantara, "Rich", design Antonio Citterio, Moroso, Italien, 1980-tal.

384215. SOFFA, blå alcantara, "Rich", design Antonio Citterio, Moroso, Italien, 1980-tal.

Rygghöjd 70 cm
Längd 125 cm.

Bruksslitage
Gummilist på undersidan har släppt cirka 20 cm, går lätt att limma fast.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd 70 cm
Längd 125 cm.

Bruksslitage

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 2 803