WALTER LILJENBERG. Landskap med älgar. Olja på pannå. Signerad.

384179. WALTER LILJENBERG. Landskap med älgar. Olja på pannå. Signerad.

50 x 75 cm.

Smärre ytslitage.

Walter Liljenberg (1917–1984)

Gör en kostnadsfri värdering!

50 x 75 cm.

Smärre ytslitage.

Walter Liljenberg (1917–1984)

Antal besök: 1 623