Troligen stått i ett folkets hus/kyrka tidigare. Fyra sitsar numrerade 45 - 48.
Längd 181 cm.
Sitthöjd 44 cm.
Bruksslitage, bitvis hårt.
Längd 181 cm.
Sitthöjd 44 cm.
Bruksslitage, bitvis hårt.