FÄLLBÄNK, trä, ca år 1900.

FÄLLBÄNK, trä, ca år 1900.
384163. FÄLLBÄNK, trä, ca år 1900.

Troligen stått i ett folkets hus/kyrka tidigare. Fyra sitsar numrerade 45 - 48.
Längd 181 cm.
Sitthöjd 44 cm.

Bruksslitage, bitvis hårt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 181 cm.
Sitthöjd 44 cm.

Bruksslitage, bitvis hårt.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 2 001