SALONGSMÖBEL, 4 delar, nyrokoko, 1900-tal.

384123. SALONGSMÖBEL, 4 delar, nyrokoko, 1900-tal.

Soffa längd 138
Fåtöljer bredd 77, djup ca 85, höjd 95
Bord längd 95, bredd 65, höjd 65 cm.

Smärre bruksslitage, fläckar på bordsskivan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Soffa längd 138

Antal besök: 955