FÅTÖLJER ett par, BORD, samt FOTPALL, 1900/2000-tal.

384121. FÅTÖLJER ett par, BORD, samt FOTPALL, 1900/2000-tal.

Fåtöljernas bredd 62, djup ca 78, höjd 100
Fotpall bredd 48, 36, höjd 38
Bord diameter 75, höjd 54 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fotpall bredd 48, 36, höjd 38
Bord diameter 75, höjd 54 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 851