TAKKRONA, mässing/glasstavar/glashängen, empirestil, totalhöjd 78 cm, 1900-talets andra hälft.

384086. TAKKRONA, mässing/glasstavar/glashängen, empirestil, totalhöjd 78 cm, 1900-talets andra hälft.

3 ljuspunkter.
Diameter 35 cm.
En lös glasstav medföljer.

Bruksslitage, en prisma lös, ej genomgången, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

3 ljuspunkter.
Diameter 35 cm.
En lös glasstav medföljer.

Antal besök: 4 277